Přeskočit na obsah

Úklid v hlavě event manažera

Jste event manažer v hotelu, penzionu nebo třeba na zámku. Jednoho dne vám zavolá klient, který potřebuje udělat pár změn v eventu, který ho na vašem místě čeká. Začnete tedy horečnatě listovat svým zápisníkem, ve snaze najít mezi několika již naplánovanými akcemi tu správnou. Po pár minutách to vzdáte a domluvíte se se zákazníkem ať vám radši pošle email nebo že mu zavoláte zpět… někdy… pokud na to ovšem nezapomenete a proto je čas poznačit si to do dalšího diáře. Rozhlédnete se kolem sebe. Na stole leží zápisník, diář, deníček, halda papírů, všude se povalují propisky, tužky, zvýrazňovače…

Stop. Je načase promítnout si trošku jiný příběh a zahodit papíry a tužky (nebo jejich použití aspoň eliminovat).

Svět kolem se totiž neustále mění a nebere ohled na to, že vy se třeba právě měnit nechcete. Roste tlak na efektivitu, očekává se, že budete déle v práci, že budete co nejvýkonnější. Ještě nedávno třeba bylo běžné, že i ty největší a nejlepší firmy používaly jako své hlavní nástroje k práci Excel nebo poznámkový blok. Časem ale zjistily, že pokud chtějí být úspěšné a dále se vyvíjet, nejen digitalizaci se nevyhnou.

Přemýšleli jste nad tím někdy? Stačí jen na chvíli zastavit a aktivně se zamyslet nad tím jak děláte svou práci, jak připravujete eventy a jak komunikujete s klienty i mezi sebou. Jak zefektivnit svou práci a někam se posunout? My jsme o tom přemýšleli už od roku 2015, kdy jsme potřebovali najít způsob jak prodat 300 eventů ročně. A víte co? My ho našli! A tak přicházíme s řešením – s Qvampem.

Qvamp je online software, který vám pomůže mít veškerou administrativu v event managementu pod kontrolou, udělá za vás spoustu věcí a má spoustu užitečných pomůcek, díky kterým bude váš pracovní den jednodušší.

Vyzkoušejte jej na 14 dní zdarma.

Obsah článku